Käesolev materjal on välja antud Euroopa Liidu kaasabil.
Väljaande sisu eest vastutavad projekti "NARVA RIVER WATER ROUTES" partnerid
ning ei kajasta Euroopa Liidu seisukohta.

Marsruudid

„Valged ööd Soome lahel”

Marsruut: Ivangorod – Soome laht – laager „Rosson” - Ivangorod

Nimetus: „Valged ööd Soome lahel”

Marsruudi kestus 3 tundi veel

Me pakume ühendada antud marsruuti turismimarsruudiga, muidu võib tekkida probleeme selle turundamisel. Marsruudi „Valged ööd Soome lahel” sihtgrupiks on individuaalturistid Sankt-Peterburist, kes reisivad väikegruppidena (pered, sõbrad jms).

Marsruut algab Sankt-Peterburis. Teel Ivangorodisse sõidakse mööda Kopoljet ja Kingiseppa, kus korraldatakse ekskursioone, lisaks tuleb autotrassi ekskursioon. Ivangorodis süüakse, külastatakse kindlust, Parusinkat, Narva kosk, Neljapüha katedraali, Loode-Venemaa kindluste muuseumi.

Õhtul, kella 9 paiku algab marsruudi veeosa, kus on ettenähtud õhtusöök. Suveajal on sel kellaajal veel valge ning saab nautida kallaste ilu ning saabudes Soome lahte võib nautida päikese loojangut. Reis mööda Narva lahe randa lõpeb kas laagris „Rosson” või Ivangorodis, sõltuvalt grupi soovist. Teisel päeval võib puhata. Seda on eriti hea teha laagris, kus saab rahulikult metsas jalutada või sõita paadiga kasutades järgnevalt toodud marsruuti. Kella 17-18 paiku minnakse tagasi Sankt-Peterburisse.

Viimati uuendatud:
27.10.2009
Projekti finantseeritakse osaliselt
Euroopa Liidu INTERREG programmi raames