Käesolev materjal on välja antud Euroopa Liidu kaasabil.
Väljaande sisu eest vastutavad projekti "NARVA RIVER WATER ROUTES" partnerid
ning ei kajasta Euroopa Liidu seisukohta.

Marsruudid

Narva Riverdance

Lühikirjeldus: avalik meelelahutusüritus
Pikkus: 6,5 km
Kestus: 2-2,5 tundi
Toimumisaeg: mai-oktoober, reede õhtuti
Reisi algus ja lõpp: Narva sadam
Vahepeatus: sildumiseta, kuid vahepeatusega jõel (Põhjasõja kangelaste monumendi juures)
Reiside koguarv aastas: 24
Keskmine reisijate arv reisil: 70
Reisijaid kokku aastas: 1680


Eesmärk

Marsruudi eesmärgiks on regulaarse meelelahutusvõimaluse loomine Narva linnas, kus õhtuse vaba aja veetmise paikade järgi on täna täitmata nõudlus. Laev pakuks võimalust väga erinevate kultuuri- ja meelelahutusürituste korraldamiseks sh kontserdid, etendused, muusikaüritused. Marsruut aitab kaasa nii Narva elanike elukvaliteedi tõstmisele kui ka turistide külastuskogemuse mitmekesistamisele.


Sihtrühmad

Marsruudi sihtrühmaks on Narva linna kohalikud elanikud ja linna külastavad individuaalturistid ja. Individuaalturistide sihtrühma hulka kuuluvad Narvas ja Narva ümbruskonnas peatuvad külastajad, kelle jaoks laeval toimuvad üritused on oluliseks põhjuseks Narva linna külastamiseks või päevase külastuse pikendamiseks. Sõltuvalt laeval pakutava ürituse tüübist on avalikud üritused ajaveetmisvõimaluseks väga erinevate segmentide jaoks sh. nii Narva noored, keskealised inimesed kui ka vanemad inimesed.


Marsruudi täpsem kirjeldus

Marsruudi jooksul pakutakse külastajatele erinevaid meelelahutusprogramme, mis võivad varieeruda klassikalise muusika kontsertidest noortele suunatud muusikaüritusteni. Ürituse sisust lähtuvalt pakutakse külastajatele toitude ja jookide nautimise võimalust. Marsruudi kestuseks on 2-2,5 tundi, mille jooksul jõelaev teeb lühikese sõidu jõel Narva sadamast Väikesaarest mööda kuni Põhjasõja kangelaste monumendini, kus laeval on meelelahutusprogrammi läbiviimiseks võimalik ankrusse jääda. Tagasi Narva sadamasse tulles on soovijatel võimalus laeva jääda õhtusööki või muusikat nautima. 


Lisateenused marsruudil

Meelelahutusprogramm, pardakohvik, toitlustamine.


Olulised vaatamisväärsused marsruudil

Narva sadam, Saksa sõdurite kalmistu, Väikesaar, Põhjasõja kangelaste monument, kabel Narva jõe idakaldal (Põhjasõja kangelaste monumendi vastas).


Eeldused

Narva linna toetus üritustele, operaatori initsiatiiv ja lisateenuste ning -ürituste pakkumine.

Samuti on tähtsal kohal usaldusväärsete koostöösuhete loomine koostööpartnerite ja edasimüüjatega, kes on oluliseks reisijate vahendajaks jõekruiisi tarbimisel.


Näidispaketid

  • Tantsud tähtede all - avalik tantsuõhtu vabaõhutekil (sobiva ilma korral)
  • Narva River Classic – klassikalise kammermuusika kontsert vabaõhu- või sisetekil, sihtgrupiks keskealine ja vanem publik
  • Friday Night Fever – 70’stiilis diskoõhtu keskealisele publikule
  • Blues on Victoria – elavas esituses bluusikontsert nooremale ja keskealisele publikule
Viimati uuendatud:
27.10.2009
Projekti finantseeritakse osaliselt
Euroopa Liidu INTERREG programmi raames